Патики

Специфицирајте го Пребарувањето

Прикажи: Листа / Табела
Прикажи:
Сортирај по:
Кожна патика која ги обединува модата и функционалноста. Удобноста е секако на прво место, а влошкат..
5.790Ден. Без данок: 5.790Ден.
Модерни женски чизма/патики за студените денови. Имаат интересен дизајн и исклучителна удобност. Лес..
5.790Ден. Без данок: 5.790Ден.
Нурнете се во деликатесни бои со оваа мека и суптилна патика. Направена за оние кои се доволно храбр..
5.490Ден. Без данок: 5.490Ден.
Нурнете се во деликатесни бои со оваа мека и суптилна патика. Направена за оние кои се доволно хр..
5.490Ден. Без данок: 5.490Ден.
Заблескајте со кожните металик ONE STAR патики направени од премиум кожа со блескава металик завршни..
5.790Ден. Без данок: 5.790Ден.
Старките со металик ефект се тука, подготвени за нови модни комбинации на девојките кои не се плашат..
5.190Ден. Без данок: 5.190Ден.
НАПРАВЕТЕ ДРАМА! Моделот Lift Clean е инспириран од класичните старки и од прекрасните женски бе..
5.790Ден. Без данок: 5.790Ден.
НАПРАВЕТЕ ДРАМА! Моделот Lift Clean е инспириран од класичните старки и од прекрасните женски б..
5.490Ден. Без данок: 5.490Ден.
БИДЕТЕ ДАМА за ДРАМА! Моделот Lift Clean е инспириран од класичните старки и од прекрасните ..
5.490Ден. Без данок: 5.490Ден.
Панк рокот е приоритет со овој модел на кожни Stud Ox оксфорд патики. Во прв план се деталите како ш..
4.890Ден. Без данок: 4.890Ден.