HB Team Suede Cappuchino

Производител: Hummel
Код на продуктот: 64264-1100
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.350Ден.4.690Ден. Без данок: 2.350Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: