CHUCK TAYLOR ALL STAR HIGH STREET Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 161473c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.140Ден.4.490Ден. Без данок: 3.140Ден.
Количина:

Опис

Патика обложена со кожа, со дизајн кој лесно се комбинира, и со влошки кои обезбедуваат удобно движење во текот на целиот ден.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: