Chuck Taylor All Star Ultra Tri Block Midsole Black/Red

Производител: Converse
Код на продуктот: 159630c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.750Ден.4.590Ден. Без данок: 2.750Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: