1460 PASCAL Cherry Red

Производител: Dr. Martens
Код на продуктот: 21154600
Достапност:На залиха

Достапни опции

Dr.Martens Броеви: *
7.990Ден.9.990Ден. Без данок: 7.990Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: