VANS Sk8-Hi Black/White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN000D5IB8C
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
4.150Ден.5.190Ден. Без данок: 4.150Ден.
Количина:

Опис

За современите момции девојки кои се секогаш во движење и ги следат модните трендови, ја препорачуваме новата колекција кожни SK8-HI високи патики. Токму овој модел одлично можете да го комбинирате со различни модни стилови и комбинации во текот на целата сезона.

Начин на изработка - лепени обувки
Состав на лицето - природна кожа и текстил
Потстава - тексил
Ѓон - гума
Одржување - со спреј за кожа и четка
Декларирано како- обувка за суво време, висока патика

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: