Chuck Taylor All Star Syde Street

Chuck Taylor All Star Syde Street
Производител: Converse
Код на продуктот: 157525c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина: *
2.290Ден.4.590Ден. Без данок: 2.290Ден.
Количина:

Опис

44.5 ; 46

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: