CLASSIC SLIP-ON "CHECKERBOARD" (APPLE BUTTER)

CLASSIC SLIP-ON "CHECKERBOARD" (APPLE BUTTER)
Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A38F7QCJ
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
3.000Ден.4.290Ден. Без данок: 3.000Ден.
Количина:

Опис

40

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: