VANS Sk8-Hi Black/White CHECKERBOARD

VANS Sk8-Hi Black/White CHECKERBOARD
Производител: VANS
Код на продуктот: VN0A3TKNQXH
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

  • Начин на изработка - лепени обувки
  • Состав на лицето - природна кожа и текстил
  • Потстава - тексил
  • Ѓон - гума
  • Одржување - со спреј за кожа и четка
  • Декларирано - обувка за суво време, длабока патика

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: