VANS Authentic platform Black/white

Производител: VANS
Код на продуктот: VAV8BLK-BLK
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

Автентични, необични и стилски. Ако сакате да бидете тренди, тогаш секако дека треба да имате на ум дека овие патики со модерен дебел ѓон во црно - бела боја, дефинитивно треба да ги имате.


Начин на изработка - лепени обувки
Состав на лицето - текстил
Потстава - тексил
Ѓон - гума
Одржување - со четка
Декларирано како - обувка за суво време, патика

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: