Vans Old Skool Pro Black/White

Производител: VANS
Код на продуктот: VN000ZD4Y28
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *

Опис

VANS патиките иако воглавно се поврзуваат за спортската мода, сепак може да изгледаат и многу кежуал и да ви дадат вистинска доза урбан стил. Оваа сезона уживајте со модерните и удобни VANS модели кои одлично ќе ги искомбинирате со различни стилови


Начин на изработка - лепени обувки
Состав на лицето - природна кожа и текстил
Потстава - тексил
Ѓон - гума
Одржување - спреј за кожа и со четка
Декларирано како- обувка за суво време, патика

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: