Chuck Taylor All Star Lift Clean Leather Low Top White

Производител: Converse
Код на продуктот: 561680c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски: *
3.840Ден.5.490Ден. Без данок: 3.840Ден.
Количина:

Опис


НАПРАВЕТЕ ДРАМА!

Моделот Lift Clean е инспириран од класичните старки и од прекрасните женски бендови во 90-тите. Горниот дел од премиум кожа дава мазен завршен изглед, додека подигнатиот гумен ѓон ги прави драматични.

Со удобната OrthoLite влошка која обезбедува максимална удобност, ќе бидете вистинска дама за драма!

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: