CONVERSE EL DISTRITO – OX TAN

Производител: Converse
Код на продуктот: 161606C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.300Ден.3.290Ден. Без данок: 2.300Ден.
Количина:

Опис

Покажете го личниот стил со Converse El Distrito патиката.

Со својата модерна силуета, предвидено е да се вклопi во вашиот животен стил. Премиум материјалите и вулканизираниот ѓон, ја праваат оваа патика идеална за различни прилики, а влошката EVA  ги прави исклучително удобни.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: