One Star Metallic Leather Low Top Silver

Производител: Converse
Код на продуктот: 161590C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
4.050Ден.5.790Ден. Без данок: 4.050Ден.
Количина:

Опис

Заблескајте со кожните металик ONE STAR патики направени од премиум кожа со блескава металик завршница, за оние кои се осмелуваат да се истакнат. Со удобноста на OrthoLite влошката во внатрешноста, овие патики ќе направат да блескате во секое време.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: