Chuck Taylor All Star Cordura High Top Field Surplus

Производител: Converse
Код на продуктот: 161429c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.140Ден.4.490Ден. Без данок: 3.140Ден.
Количина:

Опис

Сакајќи да создаде нешто со моќта на отворениот ум, Конверс го направи овој модел со супер издржливиот КОРДУРА материјал.Со интересната комбинација на бои и маскирниот принт, овие патики се модерни, функционални, и секако, удобни, благодарение на влошката OrthiLite.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: