1460 GAUCHO Crazy Horse

1460 GAUCHO Crazy Horse
Производител: Dr. Martens
Код на продуктот: 11822203
Достапност:На залиха

Достапни опции

Dr.Martens Броеви: *

Опис

42, 43

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: