Avera Kappa Black

Производител: Kappa
Код на продуктот: 303ZLM0-908
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.300Ден.2.590Ден. Без данок: 1.300Ден.
Количина:

Опис

M

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: