Converse Chuck Taylor All Star Waterproof Leather High Top Green

Производител: Converse
Код на продуктот: 162408c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
5.180Ден.7.400Ден. Без данок: 5.180Ден.
Количина:

Опис

Converse Chuck Taylor All Star Waterproof Leather High Top

The Converse Chuck Taylor All Star WP Leather sets you up with a premium upper and a mesh inner sleeve that helps keep you warm and dry when facing the elements.

 

HiLeather

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: