CARRERA - CAM825000-SHARK RONNIE NBX

CARRERA - CAM825000-SHARK RONNIE NBX
Производител: Carrera
Код на продуктот: CAM825000
Достапност:На залиха

Достапни опции

EU: *
2.230Ден.3.190Ден. Без данок: 2.230Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: