STAR CHEVRON JOGGER BLK Converse

Производител: Converse
Код на продуктот: 10007883-A01-001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.750Ден.2.500Ден. Без данок: 1.750Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: