CHUCK 70 AFTER PARTY GLITTER HIGH TOP Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 162471C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
3.720Ден.6.200Ден. Без данок: 3.720Ден.
Количина:

Опис

БЛЕСКАЈТЕ СО САМОДОВЕРБА со прекрасните црни светкави високи старки од колекцијата Chuck 70!

Удобната влошка во внатрешноста на овој модел, ќе направи да се чувствувате удобно додека ги носите и додека блескате!

До 1970-тите години, старките THE CHUCK беа прогласени за најдобрите кошаркарски патики на сите времиња. Силуетата CHUCK 70 е инспирирана од оригиналниот дизајн од 1970-та , со додадени премиум материјали со исклучително посветување внимание на деталите. Обувките создадоа традиција која има сопствена историја.
                        

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: