Chuck 70 GORE-TEX Leather High Top Bold Citron

Производител: Converse
Код на продуктот: 163226C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
4.430Ден.7.390Ден. Без данок: 4.430Ден.
Количина:

Опис

Не дозволувајте малку дожд да ви го уништи стајлингот! Овој модел старки од новата Chuck 70 колекција е подготвен за временските неприлики.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: