Converse All Stars Pro Blaze Strap Junior Black

Converse All Stars Pro Blaze Strap Junior Black
Производител: Converse
Код на продуктот: 663608C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *
1.980Ден.3.300Ден. Без данок: 1.980Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: