Chuck 70 Love Graphic High Top Red

Производител: Converse
Код на продуктот: 563472C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски: *
4.070Ден.6.790Ден. Без данок: 4.070Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: