Chuck Taylor All Star Classic High Top Moody Purple

Производител: Converse
Код на продуктот: 163352C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *
2.580Ден.4.300Ден. Без данок: 2.580Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: