Chuck Taylor All Star Classic High Top Bold Citron

Производител: Converse
Код на продуктот: 163353C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: