Vintage Star Chevron Stripe Men Socks

Vintage Star Chevron Stripe Men Socks
Производител: Converse
Код на продуктот: E806A
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина чорапи: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: