CONVERSE LINEAR WORDMARK BOXY TEE Red

CONVERSE LINEAR WORDMARK BOXY TEE Red
Производител: Converse
Код на продуктот: 10008582-a03
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: