VANS LOLLIGAGGER SUNGLASSES Pink

Производител: VANS
Код на продуктот: vn0A31tarsi
Достапност:На залиха

Опис

The Lolligagger Sunglasses are 100% polycarbonate round frame sunglasses in seasonal color.

Composition: Frame: 100% Polycarbonate; Lens: 100% Polycarbonate

All sunglasses in our Range are UV400/CE certified.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: