Chuck Taylor All Star Maroon

Chuck Taylor All Star Maroon
Производител: Converse
Код на продуктот: 348596C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Деца: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: