Chuck Taylor All Star Lift Frilly Thrills Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 563499C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски: *

Опис

Chuck Taylor All Star Lift Frilly Thrills

A LITTLE EDGE. The laidback legend since '57. The Converse Chuck Taylor All Star Low Top sneaker flirts with feminine construction. Suede upper sits above a platform sole, adding just enough lift, with a delicate scalloped edge.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: