Kids One Star 2V Shining Star Grey

Kids One Star 2V Shining Star Grey
Производител: Converse
Код на продуктот: 763529c
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: