Chuck Taylor All Star Pretty Strong Hook and Loop White

Производител: Converse
Код на продуктот: 763545C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: