Chuck Taylor All Star Dino's Beach Party Hook and Loop Low Top

Производител: Converse
Код на продуктот: 764248C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *
1.610Ден.2.300Ден. Без данок: 1.610Ден.
Количина:

Опис

Chuck Taylor All Star Dino's Beach Party Hook and Loop Low Top

Fun prehistoric prints are sure to be the talk of the playground. With classic Chuck features optimized for kids, it’s safe to say that these are favorite-shoe material.

 

LowCOTTON

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: