Chuck Taylor All Star 2V street mosaic

Chuck Taylor All Star 2V street mosaic
Производител: Converse
Код на продуктот: 764462C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Бебе: *
1.380Ден.2.300Ден. Без данок: 1.380Ден.
Количина:

Опис

Chuck Taylor All Star 2V Washed Out Low Top

The laidback legend since ’57 gets a kid-friendly makeover in faded canvas. A soft lining keeps it comfortable while easy on, easy off features like straps and a heel loop encourage early independence.

 

LowCANVAS

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: