Converse Star Chevron Stripe Маица Converse Црна

Производител: Converse
Код на продуктот: 10008547-A01-001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
900Ден.1.500Ден. Без данок: 900Ден.
Количина:

Опис

Star Chevron Stripe Men's Tee

Your everyday, throw-on-and-go t-shirt with a colourful stripe and knocked-out Star Chevron. Classic fit. All cotton. Just perfect.

 

FKN – 102747

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: