Converse Star Chevron EMB Тренерки /Машки /Црни

Производител: Converse
Код на продуктот: 10008928-A01-001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.860Ден.3.100Ден. Без данок: 1.860Ден.
Количина:

Опис

Star Chevron Embroidered Logo Pants

EVERYDAY COMFORT. When it comes to sweats, comfort comes first. These cozy and casual joggers have it all – a baggy fit, cuffed ankles, an adjustable waist and pockets on both the front and back. Win-win.

 

FKN- 112683

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: