Converse Icon Remix SS Classic Crew Converse Black

Производител: Converse
Код на продуктот: 10017094-A06-001
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.050Ден.1.500Ден. Без данок: 1.050Ден.
Количина:

Опис

WOMEN'S ICON REMIX CLASSIC CREW T-SHIRT

MAKE WAVES.
A relaxed and beachy tee inspired by the sunrise and sunset. Subtle Star Chevron details in a wavy ocean design. Warm weather essential.

PRODUCT DETAILS

  • T-shirt with classic silhouette
  • 100% cotton
  • Rubber ink wordmark

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: