Converse Star Chevron EMB Short FT BLEACHED CORAL

Производител: Converse
Код на продуктот: 10017313-A04-639
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
1.470Ден.2.450Ден. Без данок: 1.470Ден.
Количина:

Опис

Star Chevron Embroidered Logo Shorts

EVERYDAY STAR. Feel it. The Converse Star Chevron Embroidered Short delivers supreme comfort in soft French terry. Embroidered with the Star Chevron logo for athletic inspiration. Lightweight and breathable. Perfect.

 

FKN – 112683

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: