Converse Star Chevron Knit Short FIELD SURPLUS

Производител: Converse
Код на продуктот: 10017314-A08-322
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
1.540Ден.2.200Ден. Без данок: 1.540Ден.
Количина:

Опис

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: