Converse Left Chest Star Chevron Маица Сина / Тегет

Производител: Converse
Код на продуктот: 10007886-A18-433
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Машки ОБ: *
910Ден.1.300Ден. Без данок: 910Ден.
Количина:

Опис

Converse Left Chest Star Chevron Tee

ICONIC STYLE, COMFORTABLE DESIGN. The Converse Left Chest Star Chevron T-Shirt sets you up with soft comfort and a classic logo for all-day wear.

 

100% Cotton

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: