Converse Star Chevron EMB FZ Дуксер /Сива боја

Производител: Converse
Код на продуктот: 10008922-A03-035
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
2.710Ден.3.390Ден. Без данок: 2.710Ден.
Количина:

Опис

Women's Star Chevron Embroidered Full Zip Hoodie

The Converse Star Chevron Embroidered Full-Zip Hoodie offers all-day comfort with soft fleece and an embroidered Star Chevron graphic for understated style. The basics just got better.

 

80% cotton, 20% polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: