WOMEN'S EMBROIDERED STAR CHEVRON FULL ZIP Дуксер Корал/ боја

Производител: Converse
Код на продуктот: 10008922-A04-639
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски ОБ: *
2.710Ден.3.390Ден. Без данок: 2.710Ден.
Количина:

Опис

WOMEN'S EMBROIDERED STAR CHEVRON FULL ZIP HOODIE

EVERYDAY STAR.
The Converse Star Chevron Embroidered Hoodie features a classic silhouette and full zip. Breathable French terry is lightweight and soft against the skin. An embroidered Star Chevron adds flavor. Keep shining.

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: