Chuck Taylor All Star Rainbow Platform Low Top

Производител: Converse
Код на продуктот: 564994C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Големина Женски: *

Опис

Chuck Taylor All Star Rainbow Platform Low Top

COLOUR-BLOCKED CHUCKS. Panelled canvas and a colour-blocked midsole bring a vibrant edge to your everyday Chucks, while a platform sole gives you a boost. Stand tall.

 

LowCOTTON

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: