CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL-STAR ULTRA MID

Производител: Converse
Код на продуктот: 165340C
Достапност:На залиха

Достапни опции

Број: *

Опис

  • Synthetic nubuck and mesh upper keep the look sporty and sleek
  • Classic rubber outsole offers durable traction
  • OrthoLite insole provides premium comfort

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: