CLASSIC PATCH TRUCKER HAT

CLASSIC PATCH TRUCKER HAT
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000H2VYB2
Достапност:На залиха

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Classic Patch Trucker Hat is a 100% polyester mesh back adjustable trucker hat with a Vans Off The Wall logo patch. 

Composition:Shell: 100% Polyester

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: