SPICOLI 4 SUNGLASSES Biking Red

SPICOLI 4 SUNGLASSES Biking Red
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000LC01OA
Достапност:На залиха
690Ден.990Ден. Без данок: 690Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Spicoli 4 Sunglasses are 100% polycarbonate sunglasses with an embossed Vans logo at the temple and UVA/UVB 400 protected lenses.

Composition:Frame: 100% Polycarbonate, Lens: 100% Polycarbonate

All sunglasses in our Range are UV400/CE certified.

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: