SPICOLI 4 SHADES SUNGLASSES Black Frosted Translucent

SPICOLI 4 SHADES SUNGLASSES Black Frosted Translucent
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000LC01S6
Достапност:На залиха

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

Spicoli 4 Shades Sunglasses

Composition: Frame:100% Polycarbonate Lens:100% Polycarbonate

 

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: