CLASSIC CREW SOCKS (3 PAIRS) Biking Red nr :6.5-9

CLASSIC CREW SOCKS (3 PAIRS) Biking Red  nr :6.5-9
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000XRZ1OA
Достапност:На залиха
690Ден.990Ден. Без данок: 690Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Classic Crew Sock is a 74% cotton, 14% polyester, 8% nylon, 3% elastodiene, and 1% elastane crew sock with a jacquard Vans logo.

Composition:74% Cotton, 14% Polyester, 8% Nylon, 3% Elastodiene, 1% Elastane

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: