CLASSIC CREW SOCKS (3 PAIR PK) Heather Grey nr: 6.5 - 9

CLASSIC CREW SOCKS (3 PAIR PK) Heather Grey nr: 6.5 - 9
Производител: VANS
Код на продуктот: VN000XRZHTG
Достапност:На залиха
690Ден.990Ден. Без данок: 690Ден.
Количина:

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES:

The Classic Crew Socks are 96% polyester, 3% nylon, and 1% elastane crew socks with jacquard Vans logos.

Composition:96% Polyester 3% Nylon 1% Elastane

Мислења (0)

Напиши мислење

Ваше име:
Ваше мислење:
Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: